Πιστόλι Βαφής Μπαταρίας 20V Li-Ion SOLO DEKO DKSG20K3Y-S0 *
Κωδικός προϊόντος: DKSG20K3Y-S0
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Τάση: DC20V
Όγκος δοχείου: 1200ml
Ονομαστική ταχύτητα: 32000 RPM
Μέγιστ. Ιξώδες: 60 DIN-Secs
Μέγεθος ακροφυσίου: 1,0mm/1,8mm/2,5mm
Παράμετρος προϊόντος LED
Ηλεκτρικό ρεύμα : 200mA
LED Lumen: 180-220LM
Κατανάλωση ρεύματος LED: 4W
Δείκτης απόδοσης χρώματος Ra:70-75Ra
Θερμοκρασία χρώματος LED: 7000-7500K
Καθαρό βάρος προϊόντος: 1,40 kg (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας)
Ηλεκτρικό ρεύμα LED: 200mA